Ara
ONLİNE FORM

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Beyaz eşya, hayatımızı kolaylaştıran cihazlara verilen isimdir. Arçelik Çamaşır makinesi, Arçelik bulaşık makinesi, Arçelik buzdolabı, Arçelik derin dondurucu, Arçelik klima ve Arçelik kombi gibi birçok önemli cihaz, bu kategoridedir. Bu eşyaların bakımı ve onarımı, sertifikalı eğitim gerektirir.

Arçelik Beyaz eşya servisi hizmet kategorisinde çözüm üreten personelimiz, gerekli sertifikaya sahiptir. Tecrübe, sertifikadan sonra en önemli konudur. Tecrübesi olmayan kişiler, Arçelik beyaz eşyanıza zarar verebilir.

Bu nedenle bu işte tecrübeli kişiler tercih edilmelidir. Tamirat, bakım ve onarım işlemlerinde en iyi çözüm yöntemlerini her zaman için tercih edenler, bu konuda tecrübeli ve sertifikalı kişileri tercih etmektedir.

Hızlı Etkili ve Güvenli

Arçelik Ücretsiz servis aracı ile gerçekleştirilen servis hizmetlerinde, parçalar her zaman için araçta bulunmaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini hizmet prensibi haline getiren ekiplerimiz, bakım işlemlerinde ve tamirat işlerinde, gerekli bütün işlemleri problemsiz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Arçelik Beyaz eşya bakım işlemlerinde, cihazlar bulundukları yerden çıkarılmaz. Hızlı, etkili ve güvenli çözüm yöntemleri için, beyaz eşyalar yerinde tamir edilmektedir.

Kolay kullanım seçeneklerini bir araya getiren beyaz eşya, klima ve kombi cihazları, zamanında tamir edilmelidir. Yıllık bakım işlemleri, cihazın performansını her zaman için korur. Performansı iyi olan bütün beyaz eşya cihazları, daha az enerji harcar. Bakım işlemi ihmal edilen bütün beyaz eşyalar, daha fazla enerji harcar.

Her Zaman Hizmete Hazırız

Dört mevsim hizmet performansını her zaman için korumaya devam eden profesyonel teknik servis ekipleri, birinci sınıf çözüm yöntemleriyle bakım işlemi gerçekleştirmektedir. Bakım işlemlerinde çözüm üretmeye devam eden servis elemanlarımız, kurumsal kimlik anlayışı ile çözüm üretmektedir. Takım anlayışı ile seri bir şekilde Arçelik Servis işlemini gerçekleştiren ekiplerimiz, işin ehli ustalardan meydana gelmektedir. Yeni cihazların tamir, bakım ve onarımı, profesyonellik istemektedir. Firma olarak, bütün cihazlar hakkında gerekli bütün eğitim seçeneklerini sunmaktayız.

Profesyonel Beyaz Eşya Servisi Desteği

Kurumsal bir yapı altında bütün farklı beyaz eşyalar için Teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini profesyonel bir biçimde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca tamir kapsamında da beyaz eşyalar adına söz verilen zaman içerisinde adrese geliyor, öncelikle belirli plan ve program dahilinde problemin ne olduğunu ortaya çıkarıyoruz. Daha sonra sizden aldığımız izin ile birlikte tamir işlemleri yeniden eskisi gibi kullanır hale getiriyoruz. Üstelik eşyanız için sağlığımız çalışmaları sizlere detaylı bir şekilde rapor olarak sunuyoruz. Bu sayede size sağladığımız güven ile birlikte daha sonraki zamanlarda ortaya çıkabilecek herhangi bir problem karşısında tekrar sizlere hizmet sunmaktayız.

Kurumsal Bir Yapı Altında Profesyonel Beyaz Eşya Servisi

Uluslararası standartlara bağlı kalarak dünya ölçeği kapsamında farklı bayiler ile sizleri en iyi hizmeti sağlamaktan gurur duyarız. Farklı beyaz eşyalarınız adına değişik noktalarında meydana gelebilecek problemler karşısında, alanında büyük bir tecrübe sahibi olan eğitimli ve sertifikalı çalışanlarımız ile tamamen plan dahilinde bakım ve onarım ile tamirat işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Bu alanda teknolojileri sürekli olarak takip ederek sizlere en iyi teçhizatlar ile sizlere kusursuz bir destek sunuyoruz. Eski dönemlerden bu yana edindiği deneyim ile birlikte üst düzey hizmet anlayışını İlke edinmiş olarak, müşteri memnuniyetini ön plana almak sureti ile desteğimizi sunmaktayız.

Gerçekleştirdiğimiz bütün çalışmalar altında disiplin ve titizliği elden bırakmadan, eşyalarınızın en ufak bir hasar almamasına dikkat ederek sizleri en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Tam Donanımlı Şekilde Profesyonel Bir Destek

Tamamen profesyonel bir firma anlayışına uygun olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalar dahilinde, üst düzey teknik donanım zenginliği altında sizlere en iyi beyaz eşya servisi adına hizmet sağlamaktayız. Bu alanda eğitimini ve belge sahibi çalışanlarımız, sizler için her daim hizmet devamlılığını sunmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Arçelik servis hizmetleri 7/24 servis, beyaz eşya teknik servisi anlamında uzman kadrosu ile destek veren bir kuruluştur. Teknik servis kalitesini her geçen gün arttırmak için elemanlarına yeni çıkan teknolojiler hakkında eğitimler vermektedir. Arçelik elemanları yeni çıkan teknolojiler ile yoğurulup sizlere kusursuz bir tamir ve bakım servisi sunmaktadır.

ARÇELİK BUZDOLABI SERVİSİ

Buzdolapları insan hayatını kolaylaştıran yiyecek ve içeceklerimizin taze kalmasını sağlayan evlerin vazgeçilmezi haline gelen en önemli beyaz eşyadır. Arçelik servisi, buzdolabınızın en profesyonel bir şekilde servis imkânı sunmaktayız.

ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Eski nesiller çamaşır yıkamanın ne kadar zahmetli ve emek gerektiren bir iş olduğunu bilirler. Gelişen teknoloji ile birlikte bu sorun ortadan kalkmış ancak elektronik eşyaların bozulma sorunları patlak vermiştir. Servisi ile bozulan Arçelik marka çamaşır makinenizin sorununun çözümü bir telefon kadar uzağınızda.

ARÇELİK KLİMA SERVİSİ

Şarap depolama için en iyi seçenek farklı boyutlarda, aydınlatılmış vitrin alanı ve hassas olarak kontrol edilebilen tutarlı sıcaklıklara sahip çoklu iklim bölgeleriyle geliyor.

Arçelik marka şarap dolabınızda oluşan arızalar için 444 58 69 NO'lu numaradan bize ulaşabilirsiniz. İstanbul genelinde Arçelik marka şarap dolaplarının bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.

ARÇELİK KOMBİ SERVİSİ

Günümüzde kombi sayesinde hem ısınıyoruz hem de banyo ve diğer ihtiyaçlarımız için sıcak su ihtiyacımızı sağlıyoruz. Eskiden kullandığımız soba, şohben veya termosifon gibi bir çok aletin işini tek bir ürün sayesinde giderebiliyoruz.

Birçok ihtiyacımızı kombilerden sağladığımızdan, kombi bakımları çok önemlidir. Bu yüzden önceden önlemimizi alarak Arçelik Kombi Servisimizi arayarak kombi bakımınızı yaptırabilirsiniz.

ARÇELİK BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

Annelerinin kızlarına ilk öğrettiği ev işlerindendir bulaşık yıkamak. Gelişen teknoloji ile bu geleneğin yerini bulaşık makineleri almış ve insan hayatına büyük kolaylık sağlamıştır. Servisimiz, Arçelik marka bulaşık makinenizin bakımını en mükemmel şekilde gerçekleştirir.

ARÇELİK FIRIN SERVİSİ

Fırın konusunda profesyonel kadromuz ile Arçelik Beyaz Eşya markalarının servis hizmetini kapınızda vermekteyiz. Orjinal yedek malzeme kullanmanın verdiği avantaj ve bir yıl işçilik ve malzeme garantisi ile müşteri memnuniyeti konusunda tavizsiz beyaz eşya servisi hizmet etmekteyiz.

ARÇELİK DAVLUMBAZ SERVİSİ

Arçelik marka Davlumbaz Servisi İstanbul'un en iyi teknik servisi olan Arçelik marka Davlumbaz servis hizmeti, tüm orjinal ve yedek parçalar ekonomik fiyatlara bulunmaktadır. Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla İstanbul geneline bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Arçelik marka Davlumbaz Servis talepleriniz için 444 58 69 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul 'un en iyi teknik servisi olan Arçelik Davlumbaz Servisi, yüksek kalitede ve müşteri memnuniyetini birebir yaşatan ve ilke edinen lider adres olmuştur.

ARÇELİK OCAK SERVİSİ

Arçelik ocak servisi sabah, öğle ve akşam kullanımına ihtiyacımız olan Arçelik marka ocaklarınıza sağladığı bakım ve onarımlarıyla sizi arızalardan kurtaracaktır.

Kullanımından kaynaklı durumlarda örneğin gözeneklerde zamanla oluşan tıkanmalarda alevlenme olmayacaktır bu tip durumlarda gözenekleri çıkarıp iyice temizlemeniz yeterli olacaktır.

Cam seramik ocak, dokunmatik ocak, set üstü ve ankastre ocaklarda yetiştirdiğimiz uzman ve güvenilir ekibimizle çalışarak farkı kendiniz görebilirsiniz.ARÇELİK KURUTMA MAKİNESİ SERVİSİ

Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla İstanbul genelinde Arçelik marka kurutma makinelerinin bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız. Arçelik Kurutma Makinesi Servisine 444 58 69 NO'lu numaradan ulaşabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin hepsinde, 1 yıl boyunca geçerli işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz. Türkiye geneline orijinal yedek parça ve aksesuar temini sağlamaktayız.

ARÇELİK ANKASTRE SERVİSİ

Tasarımları ile en iyi cihazları sunan Arçelik marka ankastre ürünlerinin kullanım öncesinde ve kullanım sırasında ihtiyacı olan teknik servis çalışmalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştiren Arçelik Ankastre Servisi, ilgili alanda rakibi pozisyondaki diğer Arçelik Ankastre Servisleri içerisinden hizmetinin kalitesiyle öne çıkıyor.

Size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü online servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

ONLİNE SERVİS FORMU

DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM.